20 черв. 2018

Веселі старти з елементами футболу - 2018

В садочку пройшло спортивне свято "Веселі старти з елементами футболу - 2018". Діти з молодших садочкових груп буди глядачами, а діти старших груп - сміливими та спритними гравцями. Хоча в результаті й перемогла команда групи № 5 "Спарта", але команда групи "Чемпіон" показала себе на високому рівні. Діти отримали багато задоволення й купу позитивних емоцій, а учасники спортивних змагань взяли участь у флешмобі з вихователькою групи № 5 Хлівною Тетяною та поласували смачними бубликами після змагань.
1 черв. 2018

День захисту дітей

Сьогодні діти нашого садочка святкували своє свято. До них прилетів Карлсон, що живе на даху, пригостив смачним варенням і цукерками та погрався з ними у веселі ігри. А ще діти малювали крейдою на асфальті та загадували свої бажання біля чарівного деревця.
18 трав. 2018

Тижні правил дорожнього руху та безпеки життєдіяльності дітей

В садочку з 14 по 18 травня пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. Дошколята та їх батьки демонстрували свої знання правил дорожнього руху, грали у цікаві ігри з вихователями та крокували через кімнату Дорожнього руху. З 23 травня по 27 травня пройшов тиждень безпеки життєдіяльності дітей.

26 вер. 2017

"Почути один одного"

Участь практичного психолога ДНЗ 69 у проведенні V Міського фестивалю дитячої творчості "Почути один одного" для дітей з особливими потребами та проведення майстер-класу "Космічна подорож".
23 черв. 2017

"Веселі старти" з елементами футболу - 2017

23 червня 2017 року в садочку пройшли змагання з елементами футболу "Веселі старти".
23 трав. 2017

Випускний бал

Наші випускники сьогодні прощаються з іграшками та садочком і вітаються з зошитами, книжками та школою.
10 трав. 2017

Тиждень безпеки дорожнього руху

Про безпеку дорожнього руху
24 квіт. 2017

Тиждень Безпеки

Про виставу до Тижня Безпеки в ДНЗ 69
20 квіт. 2017

Великдень

Свято Велиикодня в ДНЗ 69

На Дніпропетровщині з 1 вересня 2012 року буде запущений Інтернет-проект «Електронний дитячий садок». Про це сказав губернатор Олександр Вілкул на обласній серпневій конференції педагогічних працівників області, що пройшла за участі Міністра освіти та науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. На конференції було підбито підсумки розвитку освітньої галузі в області у 2011/2012 навчальному році та визначені плани на 2012/2013 навчальний рік.

Олександр Вілкул: «Тернівський професійний гірничий ліцей – приклад успішної модернізації системи професійно-технічної освіти Дніпропетровщини»