КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ( ЯСЛА-САДОК) №69 ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Наш дитячий садочок

   

 

Герб №69 ДМР

Наша адреса:

49087 Дніпропетровська обл. м. Дніпро, вул. Калинова. б.112

Потужність: 110 місць

Кількість груп - 6

ясельні групи - 2

дошкільного віку - 4

 

Режим роботи:

07:00 -17:30

Чергова група працює:

07:00 - 19:00

 

 

 

 

 

 

Листаємо сторінки історії

              

                         У травні 2014 року нашому садочку виповниться 30 років.Увесь цей час піклується про малюків та надихає працівників незмінний керівник - завідуюча дошкільного навчального закладу № 69 Василевська Клавдія Миколаївна,з мудрим,добрим серцем,переповненого любов'ю до дітей.

                       Кожного дня веселі,допитливі,життєрадісні малюки відчіняють двері затишного дитсадка з поетичною назвою "Волошка".Вони наповнюють своїм сміхом ігрові кімнати,співом - музичну залу,рівномірним сопінням-спальні. Так було з дня заснування дитсадку.З того часу змінилися лише меблі та іграшки - вони стали більш сучасними.Але не змінилося ставлення до малюків.Ці маленькі гомінки пташенята живуть в Країні Дитинства,і завдання вихователів наглядати,шоб у цій країні було затишно,комфортно та безпечно.

                    Щорічно наш дошкільний заклад виховує 130 малюків. Уявіть скількі дітлахів війшло у велике життя через двері "Волошки".Щоденне щире піклування про дітей було б неможливим без дружнього колективу працівників.Багато років тут працювали Стинська Валентина Сергіївна,Ковальова Наталія Григоріївна,та працюють зараз : Мішина Тамара Іванівна,Вергелюк Людмила Василівна,Бабич Олена Василівна,Авраменко Світлана Миколаївна,старша медсестра Замота Любов Миколаївна,завгосп Довгопола ТетянаПетрівна.                  

                Колишні вихованці нашого дитсадку добре пам'ятають своїх перших наставників та інколи заходять у гості. Декого з них життя закинуло в Росію,Голандію.А одна з наших вихованок,яка зараз живе в Німеччині,у своїх листах з теплом згадує ігровий майданчик у квітучих вишнях та своїх вихователів.Напевне,добрі спогади залишились й у діточок,що потрапили до нас після землетрусу у Вірменії.В дошкільному закладі виховувались діти разних національностей - були білоруси,українці,росіяни,китайці,в'єтнамці.Ми розуміли що потрібне цим дітям після того,що їм довелося пережити,- тепло,повага та спокійне дитинство.          Сьогодні дитячий садок "Волошка" налічує 6 груп: 2 групи раннього віку,молодшу,середню,старшу.Сучасний затишний дизайн приміщень покликанний,щоб дітлахи почувалися як вдома. Ігрові кімнати містять усе необхідне для розвитку малюків:зручні меблі,різноманітні іграшки,куточки природи,а такох зони для самостійної художньої творчості

             Наш садок зберігає найкращі традиції виховання,надбанні за роки своєї діяльності,відкрито дивиться на нове,якщо це йде на користь дітям.Навчально-виховний процес здійснюється за програмою "Дитина в дошкільні роки" та " Дитина" (частково) які націлені виростити з малюків розвинених,вихованих та освічених людей.

 

 

З ЛЮБОВ’Ю  ДО САДКА

 

Наш блакитний садочок

«Волошкою» зветься,

Розташований в затінку

Кленів, каштанів

Та співу птахів.

Підростають, мов паростки

В теплому домі

Сто двадцять малих дітлахів.

 

 Він став нам усім,

Наче рідна домівка,

Тут чути завжди

Гомін і сміх.

В казкові мандрівки

Чарівного світу,

Потрапляє малеча на святах усіх.

 

Тут ми граємо в ігри,

Малюємо й ліпим,

В садочку знаходимо друзів своїх.

Поливаємо квіти,

Співаєм, танцюєм –

Наш блакитний садочок

Відкритий для всіх