Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №69"
Вас тепло зустрічає на своїй сторінці! Тут ви можете дізнатися про останні новини з життя закладу, познайомитися з нашими педагогами, проглянути фото своїх дітей в різних видах їх діяльностіі, та просто отримати цікаву інформацію!

Інструкція для батьків. Електронна реєстрація.pdf

26 вер. 2017
"Почути один одного"
Участь практичного психолога ДНЗ 69 у проведенні V Міського фестивалю дитячої творчості "Почути один одного" для дітей з особливими потребами та проведення майстер-класу "Космічна подорож".
23 черв. 2017
"Веселі старти" з елементами футболу - 2017
23 червня 2017 року в садочку пройшли змагання з елементами футболу "Веселі старти".
23 трав. 2017
Випускний бал
Наші випускники сьогодні прощаються з іграшками та садочком і вітаються з зошитами, книжками та школою.
10 трав. 2017
Тиждень безпеки дорожнього руху
Про безпеку дорожнього руху
24 квіт. 2017