ЗВІТ

про проведення Дня цивільного захисту

20 квітня 2018 року у дошкільному закладі № 69  було проведено День  цивільного захисту з практичним тренуванням з питань евакуації у разі загрози або виникнення пожежі.

Основна мета проведеного Дня цивільного захисту була:

- практична перевірка здатності працівників   грамотно і чітко діяти з метою    захисту здоров’я та життя дітей та свого.

-виховання впевненості дошкільників у ефективності заходів, що проводяться цивільним захистом.

Напередодні відповідальний за протипожежну безпеку  провела з працівниками  бесіду як  діяти під час виникнення пожежі,  були дані рекомендації щодо запобігання виникнення пожеж, а також нещасних випадків з людьми на водних об’єктах.

По   сигналу тривоги вихователі  і працівники вивели дітей з приміщення. Для того, щоб діти могли швидко покинути приміщення установи, було відкрито  всі виходи. Була створена організаційна група, до якої ввійшли помічники вихователів, старша медична сестра, машиніст по пранню білизни, завгосп, музичний керівник, прибиральниця приміщень для надання допомоги при виході дітей на територію дошкільного навчального закладу згідно плану евакуації.

За 7 хвилини усі   діти  були виведені на ігрові майданчики дошкільного  закладу.  Вихователі вчили  дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій , провели з дітьми  бесіду на тему: «Як діяти при виникнення пожежі». Дітям розповіли про   засоби, якими користуються при гасінні пожежі  ( вогнегасник, марлеві пов’язки).

Для ефективно засвоєння дітьми правил безпеки життєдіяльності дітям запропонували виконати малюнки на тему: «Що може спричинити пожежу і як її погасити».

Вихователі ефективно працювали над тим, щоб діти засвоїли правила безпеки життєдіяльності.

В заході були задіяні   90 вихованців та 17 працівників  дошкільного закладу Цього дня окрім теоретичних знань вони отримали важливі практичні навички з порятунку власного життя та допомоги оточуючим у надзвичайній ситуації.