Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №69"
Вас тепло зустрічає на своїй сторінці! Тут ви можете дізнатися про останні новини з життя закладу, познайомитися з нашими педагогами, проглянути фото своїх дітей в різних видах їх діяльностіі, та просто отримати цікаву інформацію!

Інструкція для батьків. Електронна реєстрація.pdf

1 черв. 2018
День захисту дітей
Сьогодні діти нашого садочка святкували своє свято. До них прилетів Карлсон, що живе на даху, пригостив смачним варенням і цукерками та погрався з ними у веселі ігри. А ще діти малювали крейдою на асфальті та загадували свої бажання біля чарівного деревця.
18 трав. 2018
Тиждень правил дорожнього руху
В садочку з 14 по 18 травня пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. Дошколята та їх батьки демонстрували свої знання правил дорожнього руху, грали у цікаві ігри з вихователями та крокували через кімнату Дорожнього руху.
26 вер. 2017
"Почути один одного"
Участь практичного психолога ДНЗ 69 у проведенні V Міського фестивалю дитячої творчості "Почути один одного" для дітей з особливими потребами та проведення майстер-класу "Космічна подорож".
23 черв. 2017
"Веселі старти" з елементами футболу - 2017
23 червня 2017 року в садочку пройшли змагання з елементами футболу "Веселі старти".
23 трав. 2017
Випускний бал
Наші випускники сьогодні прощаються з іграшками та садочком і вітаються з зошитами, книжками та школою.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"