Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 69" Дніпровської міської ради

Сторінка музичного керівника

Музика - могутній засіб всебічного розвитку дитини, формування її духовного світу. Вона розширює її кругозор, знайомить з різноманітними явищами, збагачує почуття, викликає радісні пережевання, сприяє вихованню правильного ставлення до навколишнього світу. Залучення до музики активізує сприймання, мислення та мову, виховує високий етичний смак, розвиває музичні здібності, уяву, творчу ініціативу, всебічно впливає на її розвиток. Ввести дитину в чарівний світ музики, розвиваючи її музичні і творчі здібності покликані музичні керівники дошкільних закладів.

Але важливо не тільки на музичних заняттях, а й у повсякденному житті створювати умови для розвитку музичних нахилів, інтересів, здібностей дітей. В іграх, на прогулянках, під час самостійної художньої діяльності діти за власною ініциативою можуть співати пісні, водити хороводи, слухати грамзапис музичних творів для дошкільників, підбирати найпростіші мелодії на дитячих інструментах.